آگار آگار چیست ؟ مروارید های زیبا با آگار آگار

آگار آگار چیست ؟ مروارید های زیبا با آگار آگار

آگار آگار چیست ؟ مروارید های زیبا با آگار آگار

آگار آگار چیست؟  

از آگار آگار استفاده های بسیاری میتوان کرد از جمله تهیه مروارید های میوه ای که از آن برای تزیین بستنی رولی که با دستگاه بستنی ساز رولی تهیه میشود . در این مطلب سعی میکنم توضیحاتی در مورد آگار آگار به شما بدهیم شما میتوانید برای دیدن طرز تهیه فیلم مروارید های میوه ای با آگار آگار اینجا کلیک کنید.


آگار آگار یک ماده‌ی ژله‌ای طبیعی با منشأ گیاهی است که از جلبک‌های کوچک قرمز تهیه می‌شود. بزرگ‌ترین مزیت آن فاقد کالری بودنش است و این که در معده حجیم شده و چربی‌ها و قندها را به طرف خود جذب می‌کند.
آگارآگار یک دانه‌ی خشک دریایی با پایه‌ی گیاهی است که بیشتر در بین گیاه‌خواران و خام‌خواران شناخته شده است؛ اما اخیراً افرادی که قصد لاغری دارند نیز به سمت مصرف این ماده روی آورده‌اند تا از خواص لاغر کنندگی آن بهره‌مند شوند. با ما باشید تا با اسرار این لاغر کننده‌ی طبیعی بیشتر آشنا شوید.
آگار آگار یک ماده‌ی ژله‌ای طبیعی با منشأ گیاهی است که از جلبک‌های کوچک قرمز تهیه می‌شود. می‌توانید پودر آن را در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها که محصولات شیرینی‌پزی می‌فروشند پیدا کنید. آگار آگار به صورت پودر سفید است که در ترکیب با آب مانند ژله می‌شود و معمولاً از آن برای تهیه‌ی انواع دسرها و غیره استفاده می‌شود.
مزیت لاغری آگارآگار بزرگ‌ترین مزیت آگارآگار فاقد کالری بودن آن است و این که در معده حجیم شده و چربی‌ها و قندها را به طرف خود جذب می‌کند. به همین دلیل هم باعث سیری زودهنگام شده و از انباشتگی چربی‌ها و قندها پیشگیری می‌کند. در نتیجه اخیراً این ماده مورد توجه افرادی قرار گرفته است که قصد لاغری دارند.
توجه داشته باشید که نباید در مصرف آگارآگار زیاده‌روی کرد به خاطر اینکه خاصیت ملینی دارد و می‌تواند مشکل‌ساز شود. همچنین می‌توانید از این ماده برای تسکین معده درد (با نظر پزشک) استفاده کنید.
استفاده‌های دیگر می‌شود از آن برای غلیظ‌ تر کردن سوپ‌ها و سس‌های رقیق استفاده کرد. این ماده برای تهیه‌ی بستنی و آبنبات‌ها هم کارساز است. برای استفاده‌ی لاغری باید از آگار آگار به صورت نوشیدنی استفاده شود. به این ترتیب که يك گرم آگار آگار را در یک فنجان آب یا یک نوشیدنی داغ دیگر حل کرده و بعد از خنک شدن میل کنید. اگر در هر وعده‌ی غذایی این کار را انجام دهید به خوبی می‌توانید با اشتهایتان مقابله کنید.
برتری آگار آگار به ژلاتین‌های معمولی
آگار آگار منبع گیاهی دارد و برای گیاه‌خواران و افرادی که به هر دلیلی ژلاتین مصرف نمی‌کنند نیز مناسب است.
آگار آگار طعم و رنگ خاصی ندارد برای همین در تهیه‌ی هر نوع غذا یا دسری قابل استفاده است.
آگار آگار غلیظ تر از ژلاتین‌های معمولی است برای همین میزان اندک آن نیز کار شما را راه می‌اندازد.
بافت آن با تغییر دما تقریباً تغییر نمی‌کند.
آگار آگار سرشار از فیبر، فاقد چربی، کربوهیدرات و مواد حساسیت‌زا می‌باشد.

 

و همچنین خواهید خواند

 فیلم طرز تهیه مروارید میوه ای با آگار آگار - طرز تهیه بستنی رولی _ دستگاه بستنی رولی - دستگاه بستنی ساز - دستگاه بستنی ساز تک سینی رولی دستگاه بستنی ساز تک سینی رولی با تاپینگ آیس رولی - دستگاه بستنی ساز رولی دو سینی با تاپینگ آیس رولی - فیلم طرز تهیه بستنی رولی با بیسکویت - فیلم طرز تهیه بستنی رولی با کیک _ فیلم طرز تهیه بستنی رولی با شاتوت - شکلات کیت کت -شکلات kitkat - خواص شکلات سیاه - فوائد شکلات سیاه - شکلات TWIX - شکلات TWIX در بستنی رولی - اسنیکرز (Snickers) ، شکلات اسنیکر در بستنی رولی​ - تاریخچه شکلات - تاریخچه دستگاه بستنی ساز - خواص پسته - خواص گردو - خواص نعنا - بستنی رولی با طعم نعنا  -  بستنی رولی با میوه دراگون - آیس رولی -  خواص پاستیل - دستگاه بستنی ساز - شکلات نوتلا در بستنی رولی - خواص بستنی-  خواص موز در بستنی رولی - خواص شاتوت  خواص میوه بلوبری در بستنی رولی  - خواص تمشک -  مراحل تهیه بستنی رولی خواص میوه اژده ها در بستنی هزار مزه  - آیس رولی بستنی هزار مزه - فوائد بستنی -  دستگاه بستنی ساز - و ...


بازدید کنندگان از این صفحه : 1904
ساعت و تاریخ انتشار 09 : 40 : 42 - - 1396/7/22

آخرین محصولات مشابه

نظر کاربران


CAPTCHA!