شکلات TWIX - شکلات TWIX در بستنی رولی

شکلات TWIX - شکلات TWIX در بستنی رولی

شکلات TWIX - شکلات TWIX در بستنی رولی

بستنی هزار مزه همان طور که از نامش مشخص است میتواند با طعم های متفاوت تهیه شود بستنی هزارمزه که توسط دستگاه بستنی ساز ، دستگاه بستنی ساز رولی تک سینی ، دستگاه بستنی ساز تک سینی با تاپینگ ، دستگاه بستنی ساز دو سینی با تاپینگ تهیه میشود میتواند در طعم های متفاوت بسته به خواست مشتری تهیه شود در تهیه بستنی هزار مزه یا رولی میتوان از انواع میوه ، سبزی ، آجیل ،بیسکویت ، کیک  ،شکلات و ... استفاده کرد .

شکلات بسیار خوشمزه Twix را تقریبا همه می شناسیم و دست کم یک بار امتحان کرده ایم؛ شکلاتی با چند لایه از بیسکوئیت، کارامل و گاناش شکلات که طعمی عالی به آن بخشیده است . بستنی هزار مزه با این شکلات طعم و مزه و همچنین دیزاین  بینظیری به خود خواهد گرفت  توصیه میکنیم یک بار بستنی هزار مزه یا رولی را با این شکلات امتحان کنید تا لذت خوردن بستنی رولی یا هزار مزه برای شما به یاد ماندنی شود.

اطلاعات غذایی
Twix
مقدار در هر ۱۰۰‏ g
(انرژی (کیلوکالری 502
چربی کل ۲۵ g    
چربی اشباع ۱۹ g    
چربی چنداشباع‌نشده ۰٫۶ g    
چربی تک‌اشباع‌نشده ۳ g    
چربی ترانس ۰٫۳ g    
کلسترول ۷ mg    
سدیم ۱۹۸ mg    
پتاسیم ۱۸۶ mg    
کربوهیدرات کل ۶۵ g    
فیبر غذایی ۱٫۱ g    
قند ۴۸ g    
پروتئین ۴٫۹ g    
کافئین ۷ mg    
ویتامین آ    ۶۷ IU    ویتامین ث    ۰٫۶ mg
کلسیم    ۱۰۶ mg    آهن    ۰٫۸ mg
ویتامین دی    ۰ IU    ویتامین ب۶    ۰ mg
ویتامین ب۱۲    ۰٫۳ µg    منیزیم    ۲۷ mg

 

و همچنین خواهید خواند :

شکلات کیت کت -شکلات kitkat - خواص شکلات سیاه - فوائد شکلات سیاه - شکلات TWIX - شکلات TWIX در بستنی رولی - اسنیکرز (Snickers) ، شکلات اسنیکر در بستنی رولی​ - تاریخچه شکلات - تاریخچه دستگاه بستنی ساز - خواص پسته - خواص گردو  - بستنی رولی با طعم نعنا  -  بستنی رولی با میوه دراگون - آیس رولی - خواص نعناع -  خواص پاستیل - دستگاه بستنی ساز - شکلات نوتلا در بستنی رولی - خواص بستنی-  خواص موز در بستنی رولی - خواص شاتوت  خواص میوه بلوبری در بستنی رولی  - خواص تمشک -  مراحل تهیه بستنی رولی خواص میوه اژده ها در بستنی هزار مزه  - آیس رولی بستنی هزار مزه - فوائد بستنی -  دستگاه بستنی ساز - و ...

 


بازدید کنندگان از این صفحه : 1207
ساعت و تاریخ انتشار 10 : 13 : 27 - - 1396/6/25

آخرین محصولات مشابه

نظر کاربران


CAPTCHA!