اسپرسو ساز بیزرا | Arcadia

اسپرسو ساز بیزرا | Arcadia

اسپرسو ساز بیزرا | Arcadia

 

 

اسپرسو ساز بیزرا | Arcadia

توضیحات

شرکت بیزرا قدیمی ترین تولید کننده اسپرسو ماشین در دنیا از سال 1901

دستگاه اسپرسوساز فیلتری دارای امتیاز انحصاری
سیستم پروفایل دم کردن مستقل
سه برنامه متفاوت قابل تنظیم برای چای و کاپوچینو
اتصال به Wifi
مناسب برای فنجان های بلند
قابلیت کنترل تنظیم دمای هر گروپ به صورت مستقل( توسط فناوریPID)

 

مهمترین مشخصات فنی :

کنترل گروپ ها توسط ترموستات: با استفاده از یک مقاومت 50(W) برای حفظ یک دمای ثابت حتی در شرایط استفاده‎ حداکثری از دستگاه.

دیگ بخار مسی: بهروه وری فوق العاده ی بخار و آب داغ را امکان پذیر می سازد، مقادیر دیگ بخار توسط یک واحد کنترل الکترونیکی به صورت خودکار کنترل می شود.

مبدل های حرارتی : به لطف سیستم مبدل های حرارتی که توسط یک مدار هیدرولیک مجزا از دیگ بخار تغذیه می شوند، قهوه، همیشه به وسیله جریان آب تازه دم خواهد شد.

ایمنی: ایمنی مضاعف دیگ بخار که توسط یک ترموستات ایمنی و یک شیر اطمینان هیدرولیک تضمین می گردد.

تطبیق پذیری: منطقه کار گسترده و سینی های منحصربه فرد، استفاده از فنجان هایی تا ارتفاع 14(cm)را علاوه بر فنجانهای معمول قهوه اسپرسو امکانپذیر می سازد. تمامی مدلهای Arcadia در داخل دستگاه به موتور پمپ حجمی داخلی مجهز هستند که مستقیما به منبع آب متصل است.

اختیاری: کف ساز خودکار (تنها در نسخه DE Display) .

مدل : DE PID : قابلیت تنظیم 4 زمان مختلف عصاره گیری برای هر گروپ به صورت مستقل، علاوه بر یک انتخاب دستی خاموش/روشن و کنترل آب داغ از طریق یک میکسر آب سرد/داغ برای به حداقل رسانیدن اتلاف انرژی و توزیع آب در یک دمای ایده آل. سیستم PID کاربر را قادر میسازد تا دمای هر گروپ را به صورت مجزا و به طور دستی کنترل نماید و حتی از ترکیب های مختلف و بدون تاثیر گذاشتن بر عملکرد دیگ بخار اصلی، بهترین قهوه را آماده سازد.

نسخه DE DISPLAY : علاوه بر تمامی مشخصات موجود در مدل DE PID، در نسخه ی DE Display می توانید 4 نوشیدنی اصلی را به طرز بهینه‎ای تهیه کنید:

اسپرسو: می توانید مشخصه‌ دم کردن فشار و دما را با استفاده از نرم افزار تنظیم کنید تا بتوانید از ترکیب قهوه خود بهترین بو و حس را دریافت نمایید. (عصاره گیری مفید)

دم کردن قهوه به روش قطره ای: این روش شما را قادر می سازد تا یک یا چند برنامه خاص را برای دم کردن قهوه تان تنظیم نمایید. گروپ به طور خودکار، آب را در دما و میزان جریان از پیش تعیین شده ، توزیع خواهد کرد.

چای: تا 6 برنامه اختصاصی ( اگر گزینه کف ساز نصب شده باشد، 3 برنامه) برای دو توزیع کننده آب داغ ، توزیع مقدار مناسب آب را در دمای مناسب برای منوی چای سبز یا سیاه شما امکانپذیر می سازد.

گزینه کف ساز شیر: امکان تنظیم تا 3 برنامه متفاوت که فراهم ساختن 3 نوع بافت شیر و دمای مختلف را فراهم می سازد.

 

BEZZERA Espresso Machine | Arcadia

 

مشخصات فنی               
 

مدل Arcadia 2GR Arcadia Display 2GR
نام اسپرسو دو گروپ اسپرسو دیجیتالی دو گروپ
ظرفیت دیگ جوشان (L) 11 11
توان (W) 3400 3450
دهانه اتصال ورودی 3/4 3/4
دهانه اتصال خروجی 3/8 3/8
ابعاد 
عرض×عمق×ارتفاع(cm)
83*57*53 83*57*53
وزن خالص (kg) 62 67
وزن ناخالص (kg) 77 82
سیستم تغذیه برقی و گازی برقی و گازی

 

 

 

برخی از محصولات :

 آب هویج گیر سیدو | ES700 - ماشین بستنی ساز  - دستگاه بستنی ساز - دستگاه بستنی ساز رولی - ماشین بستنی ساز ایتالیایی - ماشین بستنی ساز ایرانی -  ماشین آبمیوه - ماشین کافی شاپ - ماشین فرا صنعتی - یخچال و فریزر فروشگاهی- یخچال فروشگاهی - فریزر فروشگاهی -  ماشین مکانیکی صنعتی - دستگاه بستنی ساز رولی تک سینی - ماشین بستنی ساز تک سینی رولی با تاپینگ آیس رولی - ماشین بستنی ساز دو سینی رولی با تاپینگ آیس رولی - دستگاه بستنی ساز رولی تک سینی - دستگاه بستنی ساز رولی تک سینی با تاپینگ - دستگاه بستنی ساز رولی دو سینی با تاپینگ  - مخلوط کن - قیمت دستگاه بستنی ساز - فروش دستگاه بستنی ساز - اسپرسو ساز - ماشین آبمیوه گیری -دستگاه یخ در بهشت - آسیاب قهوه - دستگاه قهوه ساز پودری - کلد کریم و چاکلت - دستگاه شوکیک - شیر داغ کن - آسیاب قهوه - بستنی ساز -  یخ ساز - عصاره گیر - آب پرتقال گیر - اسپرسو ساز حرفه ای - اسپرسو ساز نیمه حرفه ای 

 

بازدید کنندگان از این صفحه : 1741
ساعت و تاریخ انتشار 06 : 51 : 05 - - 1396/9/20

آخرین محصولات مشابه

دستگاه اسپرسو دو گروپ بیزرا | C2016 PM 2GR

دستگاه اسپرسو دو گروپ بیزرا | C2016 PM 2GR

جزئیات بیشتر
اسپرسو ساز بیزرا | B6000

اسپرسو ساز بیزرا | B6000

جزئیات بیشتر
اسپرسو ساز بیزرا | B2016

اسپرسو ساز بیزرا | B2016

جزئیات بیشتر
اسپرسو ساز بیزرا | Arcadia

اسپرسو ساز بیزرا | Arcadia

جزئیات بیشتر

نظر کاربران جهت این محصول


CAPTCHA!